Vykdomas eksportuojamų seifų sertifikavimo projektas

Uždaroji akcinė bendrovė „SEIFUVA“ yra vienintelė sertifikuotų seifų gamintoja Lietuvoje. Projekto įgyvendinimo metu Uždaroji akcinė bendrovė „SEIFUVA“ siekia didinti savo darbo našumą ir eksporto pajamas, šiuo tikslu įgyvendindama projektą sertifikuos 4 skirtingų grupių seifus pagal standartus: EN 1143-1 ir EN 15659:2009. Sertifikuotą produkciją planuojama eksportuoti į Belgijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Nyderlandų, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Prancūzijos, Austrijos, Liuksemburgo, Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Izraelio, Šveicarijos rinkas.

Skirtas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo: 46 660,00 Eur.

Projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-802-02-0002

Apie Uždarosios akcinės bendrovės „Seifuva“ vykdomą projektą diegiant inovatyvias technologijos gamybai

Uždaroji akcinė bendrovė „Seifuva“ pradeda įgyvendinti Europos regioninės plėtros fondo dalinai finansuojamą projektą – „PAŽANGIOS GAMYBOS SISTEMOS DIEGIMAS UAB „SEIFUVA“. UAB „SEIFUVA“ yra vienintelė sertifikuotų seifų gamintoja Lietuvoje. Šiuo metu įmonė gamina 0-4 saugumo klasės seifus, jų kokybę ir atsparumą nuo įsilaužimo patvirtina įmonės gaminiams suteikiami sertifikatai. Tačiau įmonės gaminami seifai negarantuoja atsparumo ugniai, kadangi jų konstrukcija, gamybos metu dėl neturimų aukšto tikslumo įrengimų, susidaro mikroplyšiai, netinkamas užpildas ar nelygumai neužtikrina dūmų, ugnies ir karščio nepatekimo į seifo vidų. Seifų vartotojams – bankams, policijai, kariuomenei, įmonėms, parduotuvėms ir prekybos tinklams, vaistinėms ir ligoninėms, gamykloms, degalinėms, ir, žinoma, individualiems asmenims – nebepakanka seifo atsparaus nuo įsilaužimo, ženkliai auga poreikis aukštesnės kokybės ir gaisrui atspariems sertifikuotiems seifams, kuriuos Europos Sąjungoje gamina tik ribotas skaičius įmonių. Įgyvendinusi projektą UAB „SEIFUVA“ rinkai planuoja pasiūlyti aukštesnės kokybės produktus, atsparius ne tik įsilaužimui, gaisrui, bet ir vandeniui (skendimui). Vienas produktas turės visas tris savybes, ko iki šiol rinkoje nėra. Taip pat planuojami gaminti inovatyvias savybes turintys seifai bus lengvesni ir talpesni nei konkurentų. Inovatyvių produktų gamybai projekto lėšomis planuojama įsigyti įranga atitinka fotonikos ir pažangių gamybos sistemų (robotika) didelio poveikio technologijas (DPT).

Projektą „PAŽANGIOS GAMYBOS SISTEMOS DIEGIMAS UAB „SEIFUVA“. UAB „SEIFUVA“ vykdo Uždaroji akcinė bendrovė „Seifuva“. Projektas vykdomas be partnerių.

Projekto vykdymo biudžetas 1023100 eurai, gauto finansavimo suma – 358085 eurai.

Projekto įgyvenimo laikotarpis – 2016 m.  – 2018 m.

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ Nr. 03.3.1-LVPA-K-841 priemonės „DPT PRAMONEI LT+“.

Apie Uždarosios akcinės bendrovės „Seifuva“ vykdomą projektą dalyvaujant tarptautinėse parodose užsienyje

Uždaroji akcinė bendrovė „Seifuva“ pradeda įgyvendinti Europos regioninės plėtros fondo dalinai finansuojamą projektą – „UAB „Seifuva“ eksporto plėtra“. Bendrovė yra vienintelė sertifikuotų seifų gamintoja Lietuvoje. Dalyvavimas parodose įmonei suteiks galimybę pristatyti gaminamą produkciją ne tik esamose, bet ir naujose užsienio rinkose, užmegzti kontaktus su naujais potencialiais partneriais ir padidinti eksportą esamose rinkose. Projekto tikslas – didinti bendrovės eksportą į esamas ir naujas rinkas. Dalyvavimas tarptautinėse parodose, pristatant įmonės produkciją ir ieškant potencialių partnerių naujose eksporto rinkose bus pagrindinis instrumentas įgyvendinant įmonės bendro ir lietuviškos kilmės produkcijos eksporto plėtros planus, padidins įmonės pardavimų pajamas.

Siekdama padidinti prekių eksportą esamose ir naujose rinkose UAB „Seifuva“ projekto įgyvendinimo metu vykdys savo gaminamų produkcijos pristatymus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose. Bendrovė planuoja sudalyvauti 8 tarptautinėse saugumo sferos parodose Vokietijoje, JAE, Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje ir Olandijoje. Parodos atrinktos, remiantis ankstesnio dalyvavimo patirtimi, ekspertų vertinimais, jų statistiniais rodikliais.

Projektą „UAB „Seifuva“ eksporto plėtra“ vykdo UAB „Seifuva“. Projektas vykdomas be partnerių.

Projekto vykdymo biudžetas – 88.042,00 eurai, gauto finansavimo suma – 44.021,00 euras.

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 priemonės „Naujos galimybės LT“.

Paroda Ifsec International 2017

Kviečiame aplankyti mūsų stendą tarptautinėje parodoje Ifsec International 2017,  kuri vyks Londoene 2017 m. birželio 20-22d. Exel parodų rūmuose.

UAB Seifuva stendo numeris D1610.

Laukiame Jūsų Seifuva stende!

2017.05.17

Paroda HHS 2017

Kviečiame aplankyti mūsų stendą didžiausioje Baltijos valstybėse tarptautinėje parodoje “Medžioklė, žūklė, savigyna bei aktyvus laisvalaikis HHS2017”,  kuri vyks 2017 m. kovo 17-19d. Litexpo parodų rūmuose.

UAB Seifuva stendo numeris 3.43.

2017.02.10

Pasirašyta „InnovFin“ sutartis

UAB „Seifuva“ – pasirašė paskolos sutartį su Šiaulių banku – įmonei suteikta 689 tūkst. eurų paskola investicijoms į pažangią gamybos sistemą. Tai pirmoji Šiaulių banko paskola verslui, suteikta pagal naująją inovatyvaus verslo finansavimo priemonę „InnovFin“ penkerių metų laikotarpiui.

„Investavę į modernias gamybos priemones, bendrovės gamybą pakelsime į naują lygį, o užsakovams galėsime pasiūlyti unikalius ir analogų rinkoje neturinčius seifus. Ypač džiugu, kad radome efektyvų sprendimą, finansuoti investicijas į pažangią gamybos liniją – neturėdami pakankamo užstato įprastinei verslo paskolai, gavome pasiūlymą užsikrinti kreditavimą, naudojantis „InnovFin“ portfeline garantija“, – teigia „Seifuvos“ vadovas Darius Čereška.

Naujoji gamybos įranga leis „Seifuvai“ pagerinti gaminamų seifų kokybę, užtikrinti spartesnę gamybą ir sumažinti išlaidas. Be to, „Seifuva“ rinkai galės pasiūlyti aukštesnės kokybės inovatyvius seifus, atsparius ne tik įsilaužimui, bet ir gaisrui bei užpylimui vandeniu. Pagal atsparumo lygį „Seifuvos“ seifai būtų ypač patikimi ir unikalūs tarptautinėje rinkoje. Šiaulių banko paskolos lėšomis „Seifuva“ įsigis našią ir inovatyvią įrangą, tiksliai pjaunančią ir lenkiančią bei virinančia metalą, naudojanti fotoniką – lazerį ir virinant – robotiką.

UAB „Seifuva“ šiam investiciniam projektui gavo Europos regioninės plėtros fondo dalinį finansavimą iš LR Ūkio ministerijos pagal priemonę „DPT Pramonei LT+“.

2016.12.02

Kvietimas į parodą

UAB Seifuva dalyvauja parodoje Security Essen 2016. Kviečiame aplankyti mūsų stendą: 5C34.
Susitikime rugsėjo 27-30 dienomis Esene.