Kviečiame prisijungti prie pažangios ir stabiliai augančios įmonės!

Esame vieni iš nedaugelio sertifikuotų seifų gamintojų Europoje, ir vieninteliai Baltijos šalyse. Dirbame pagal aukštus klientų iškeltus standartus, todėl keliame aukštus reikalavimus ir sau, kaip darbdaviui.

Mūsų vertybės – ilgalaikiai santykiai, sąžiningumas ir atsakomybė – nėra vien tik žodžiai, remdamiesi šiomis vertybėmis bendraujame ne tik su klientais, bet ir su darbuotojais. Siekiame, kad mūsų komanda didžiuotųsi tuo, ką kasdien kuriame visi kartu.

Nuo 1991 metų įmonė stabiliai auga, todėl nuolat ieškome darbuotojų, kurie nori augti kartu su mumis. Mielai pasikalbėsime su kiekvienu, kuriam nesvetimos domėjimasis naujausiomis gamybos technologijomis, drąsa kelti naujas idėjas ir atsakingas požiūris į darbą, ar tai būtų naujų produktų kūrimas, ar kasdienis darbas mūsų fabrike.

Net jei šiuo metu nesiūlome Jums tinkamos pozicijos, visuomet vertiname iniciatyvą. Prisistatykite mums, papasakokite apie savo darbo patirtį bei kokio darbo ieškote. Turėdami Jums tinkamą pasiūlymą su Jumis susisieksime. Rašykite: info@seifuva.lt.

Šiuo metu ieškome

Pasižvalgykite, kaip mes dirbame!